O nás

ítejte na stránkách společnosti RR-Technik, spol. s r.o. Společnost RR-Technik spol. s r.o. vznikla v roce 1991 a od té doby je její hlavní činností zubní laboratoř. V průběhu svého vývoje firma provozovala zubní laboratoře v Humpolci, Mnichově Hradišti a Mladé Boleslavi. Postupem času se činnost zkoncentrovala do Mladé Boleslavi, kde jsou dnes provozovány dvě laboratoře (v Poliklinice ŠKODA a.s. a v Poliklinice Modrá Hvězda). Od roku 1995 je provozována i prodejna dentálních potřeb a dentální depo pro zásobování zubních ordinací a zubních laboratoří. Firma má v současné době 12 zaměstnanců.

V polovině roku 2009 došlo ke změně vlastníka společnosti. Nový vlastník provedl identifikaci a zmapování zavedených aktivit. Na základě pozitivních výsledků zvolil strategii dalšího rozvoje společnosti.

Cílem strategie rozvoje společnosti je rozšíření nabízených služeb a tím i získání nových zákazníků jak z řad zubních lékařů, tak i z řad zubních laboratoří. Jednou z prioritních cest k dosažení tohoto cíle je používání nových materiálů, postupů a technologií. Firma dnes disponuje bohatou škálou technologií pro produkci zubních náhrad a pomůcek všech typů. V roce 2012 proběhla masová investice do modernizace prostor laboratoří, obnovy IT infrastruktury a pořízení CAD/CAM systému tvořeného frézovacím centrem a sítí skenerů.

Doprava
svoz a rozvoz

Dentální depo
a prodejna

Kde nás najdete

Poliklinika Škoda

Zubní laboratoř


293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 817 303-2
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poliklinika Modrá Hvězda

Zubní laboratoř

Jiráskova 1320, Mladá Boleslav
tel: +420 326 327 722
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prodejna dentálních potřeb a dentalní depo


Poliklinika Modrá Hvězda
Jiráskova 1320
293 01 Mladá Boleslav
CZ tel: +420 326 327 722
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
© Vyrobilo BOOP webdesign.
Sledujte nás —